Beversvlag

De bevers spelen iedere zaterdagochtend van 10.00 uur tot 12.00 uur op de Allarthoeve.

De beverkolonie (een groepje bevers) telt ongeveer 20 leden.

Geschiedenis

De bevers van onze groep zijn in 1990 opgericht onder de naam "Allartknagertjes". Bevers zijn dieren die graag ergens aan knagen. Toen er naar een naam gezocht moest worden voor de eerste beverkolonie bij de Allart werd al snel voor "Allartknagertjes" gekozen.

Leiding

Lisanne V

Zazoe

Lisanne van Vliet

zazoe@allartvanheemstede.nl

   
Niels

Plons

Niels Admiraal

plons@allartvanheemstede.nl

   
Jolijn

Rebbel

Jolijn Stuurman

rebbel@allartvanheemstede.nl

   
 leeg

 

Lucky

Jesse van Noordt

lucky@allartvanheemstede.nl

   
 leeg

Shanti

Eefke Tanesha

shanti@allartvanheemstede.nl

 

Voor alle vragen over de bevers, het programma en de opkomsten, kun je contact opnemen met de leiding via e-mailadres: bevers@allartvanheemstede.nl